25rokov cover

Music One

15. 07 2021 09:20 | markiza.sk
Music One moderoval Matej Turčok
Music One moderoval Matej Turčok Foto: TV Markíza

Hudobná relácia

Music One nahradila reláciu Deka hity. Hudobné klipy v Music One boli doplnené väčším množstvom reportáží, rozhovorov a publicistiky z oblasti hudby a lifestyle. Relácia sa vysielala rovnako ako Deka hity v sobotu popoludní od 3. júna 2006. Moderoval ju Matej Turčok. Poslednýkrát sa objavila na obrazovkách v júni 2007.

Music One Dance - relácia z tanečného prostredia, ktorá predstavovala tanečné vychytávky, trendy. Relácia ponúkala aj krátke tanečné lekcie. Divákov v nej sprevádzali Laci Strike a jeho tanečníci.

Music One Extra - v tejto časti sa objavovali štyri videoklipy od skupín alebo interpretov, avšak obsah relácie je zacielený na extrémneho, výnimočného fanúšika, ktorý dostal priestor prezentovať seba samého. Išlo o profil fanúšika, ktorý bol zamilované do toho-ktorého speváka alebo skupiny, mal o ňom celú zbierku informácií a fotografií. Išlo o tzv. teenage reality, v ktorej vycestovali za extra fanúšikom a zachytili sa jeho autentické výpovede o tom, prečo má rád svojho obľúbeného interpreta.

Music One Hot - relácia ponúkala štyri „horúce“ videoklipy. Bola orientovaná na lifestyle, módne vychytávky či bulvárne novinky zo sveta hudobného šoubiznisu. Obsahovala tiež rozprávanie o životnom štýle, o móde, hudbe, o tom, čo „fičí“ medzi mladými.