25rokov cover

Najznámejšie markizácke mamy. Bocian lietal za 25 rokov veľakrát

27. 07 2021 09:00 | markiza.sk
Prvá fotka Adamka.
Prvá fotka Adamka. Foto: TV Markíza

Rodina je pre nich na prvom mieste.

Televízia Markíza oslávi už čoskoro 25. výročie svojho pôsobenia. Za (neuveriteľné) štvrťstoročie sa odvysielalo množstvo seriálov, relácií a na vašich obrazovkách ste mali možnosť vidieť moderátorov a moderátorky, z ktorých niektorí už z televízie odišli, iní sú jej zasa verní celé roky.

A preto sa, pochopiteľne, časom stali z vašich obľúbených moderátoriek matky. Pozrite si tie najväčšie hviezdy Markízy, ktoré sú moderátorkami, ale predovšetkým v súkromí milujúcimi mamami, pre ktoré je rodina na prvom mieste.

Zlatica Švajdová Puškárová

Moderátorka Televíznych novín Zlatica Švajdová Puškárová je mamou dvoch detí - synov Leonarda a Adama. Leonard prišiel na svet vo februári 2010, mladší Adam sa narodil v máji 2017.

V súkromí tvorí pár novinárka a moderátorka so svojím kolegom, moderátorom patrikom Švajdom. Dvojica sa zosobášila 17. októbra 2015.

 

Aneta Parišková

Bývalá moderátorka Televíznych novín Aneta Parišková má troch synov - Daniela, Gabriela a Nathana. Najstarší Daniel sa narodil v apríli 2008, ktorého má s bývalým manželom Davidom Dočekalom. V auguste 2011 porodila vtedajšiemu manželovi Markovi Sedlmairovi syna Gabriela. Najmladší Nathan sa dvojici narodil v novembri 2012.

V súkromí tvorí Aneta pár s partnerom Miroslavom.

Andrea Vadkerti

Bývalá moderátorka Televíznych novín Andrea Vadkerti žije spolu so svojím manželom Rastislavom a deťmi v zahraničí. Niekdajšia markizácka hlásateľka má tri deti - dcéru Sophiu (15) a synov Ralpha (14) a Philipa Ernesta (4).

Mariana Ďurianová

Bývalá moderátorka Televíznych novín Marianna Ďurianová sa 12. augusta 2012 stala mamou chlapca, ktorý dostal meno Roman po svojom otcovi Romanovi Doležajovi.

profimedia-0556537077.jpg
Foto: Profimedia.sk
 

Kveta Horváthová

Moderátorka Telerána a Reflexu Kveta Horváthová má spolu s manželom Júliusom, s ktorým tvorí pár viac než 20 rokov, 13-ročnú dcéru Paulínu, ktorá sa len v marci tohto roku stala oficiálne tínedžerkou.

Lenka Šóošová

Moderátorka Telerána Lenka Šóošová má s manželom, režisérom Richardom Raimanom dvoch synov - takmer desaťročného syna Richarda, ktorý dostal meno po svojom otcovi, a Ronalda, ktorý onedlho oslávi piate narodeniny.

V auguste 2018 mala Lenka svadbu, s verejnosťou sa o túto správu podelila až o niekoľko mesiacov neskôr.

Adriana Poláková

Adriana Poláková má s bývalým manželom Jurajom dve dospelé deti - syna Juraja a dcéru Luciu. Moderátorka Telerána sa po 14 rokoch moderovania rannej šou Teleráno rozhodla presťahovať s partnerom Christianom do Rakúska.

Miriam Kalisová

Moderátorka Reflexu Miriam Kalisová má s bývalým manželom Martinom Šmahelom dcéru Miu, ktorá prišla na svet v novembri 2013.

Mirka Almásy

Moderátorka Počasia na Markíze Mirka Almásy má so svojím manželom Ľubošom dvoch synov - Martina a Tomáša. Mladší potomok našej rosničky prišiel na svet v apríli 2010.

Mirka Almásy
Foto: TV Markíza
 

Lenka Debnárová

Moderátorka Počasia v rannej šou Teleráno má s manželom Františkom dve deti - dcéru Olíviu, ktorá koncom augusta tohto roku oslávi piate narodeniny, a syna Daniela, ktorý mal v máji dva roky.

Andrea Šprochová

Redaktorka Televíznych novín Andrea Šprochová má spolu s manželom, dramaturgom Telerána, Števom dve deti - dcéru Emmu (8) a 15-mesačného syna Števka. Obidve ratolesti prišli páru na svet v apríli.

Veronika Cifrová Ostrihoňová

Bývalá redaktorka Televíznych novín Veronika Cifrová Ostrihoňová sa stala prvýkrát mamou v septembri 2019, keď svojmu manželovi Matejovi priviedla na svet dcéru Sáru.