25rokov cover

Keď bol ešte internet v plienkach: Ako sa vtedy hľadal partner na intímne chvíle?

15. 07 2021 10:00 | pet
Zuzana Belohorcová s redaktorkou erotického časopisu
Zuzana Belohorcová s redaktorkou erotického časopisu Foto: TV Markíza

Skvelá spomienka na kultovú reláciu pre dospelých.

V súčasnosti nie je nič ľahšie než naviazať kontakt s niekým prostredníctvom internetu. Virtuálny priestor ponúka takmer neobmedzené možnosti, a preto je omnoho ľahšie (respektíve jednoduchšie) nájsť si aj sexuálneho partnera. Lenže ako to bolo v časoch, keď bol internet v plienkach, no ľudské potreby v intímnej oblasti boli rovnaké ako dnes?

TIP Najväčšie tajomstvá Roberta Fica: Jeho syn na neho nabonzoval úplne všetko!

Aj tejto téme sa venovala kultová relácia pre dospelých Láskanie. Moderátorka Zuzana Belohorcová vo vydaní z roku 2001 vyspovedala redaktorku erotického časopisu, ktorá mala na starosti inzerciu. Pretože inzerát bol v tej dobe bol najrozšírenejšou možnosťou, ako si nájsť vyhovujúceho partnera, ktorý by mal rovnaké preferencie.

Ako mal dobrý zoznamovací inzerát vyzerať? Akú fotografiu bolo treba poslať, aby človek zaujal? Čo vôbec mohli takéto časopisy vlastne zverejňovať, aby neporušili zákon? Omnoho viac sa dozviete v retro spomienke na Láskanie!

 

Televízia Markíza oslovuje 25. výročie vzniku, množstvo kultových relácií a programov z minulosti nájdete jedine na VOYO!