25rokov cover

Víťaz Big Brother dnes: Kam ho život zavial a ako si spomína na reality šou?

14. 07 2021 10:05 | kf
Richard Tkáč vo finále
Richard Tkáč vo finále Foto: TV Markíza

Od finále prešlo už 16 rokov a Richard Tkáč nám prezradil aj to, či je stále slobodný..

Jeden z najväčších fenoménov na Slovensku. Big Brother sledovali milióny divákov. Program začínal, keď sa vybraných šestnásť ľudí ocitlo spolu v Dome Big Brother na obdobie 106 dní. Keď prekročili jeho prah, začala sa skutočná reality šou. Jej príbeh tvorili súťažiaci.

Účinkujúci nevedeli, čo sa deje za múrmi domu, nemali žiadny kontakt s vonkajším svetom, žiadne telefonáty, noviny, rádio, televízia, ani iné médium neboli prípustné.  Jediné miesto, v ktorom mohli súťažiaci komunikovať s vonkajším svetom,  bola Spovednica, ale aj tu sa im prihováral modulovaný hlas Big Brother.

Do finále sa prebojovali traja - Sandra Sedláková, ktorá skončila na treťom mieste a o víťazstvo sa pobili Ján Bryndza a Richard Tkáč. Víťazom šou sa stal čašník z Bratislavy Richard Tkáč a odniesol si šek na 7 miliónov slovenských korún. Po vyplatení výhry odišiel do Londýna.

Ako sa má Richard dnes?

Víťaz Big Brother je dodnes vďačný za astronomickú výhru a za účasť v najsledovanejšej reality šou. „Na BB spomínam iba v dobrom, nie len kvôli víťazstvu ,ale kvôli zážitku. Bolo to niečo, čo som veľmi chcel skúsiť, a som vďačný TV Markíza za príležitosť stať sa súčasťou tohoto projektu. Šou mi samozrejme dala veľa zážitkov a nezabudnutých momentov. Ani s odstupom času by som nič na mojom správaní v šou nemenil. Bol som úprimne sám sebou,“ prezradil nám Richard.

Po skončení šou sa odsťahoval do Londýna, kde žije dodnes. „Krátko po ukončení šou som sa vrátil späť do Londýna, kde pôsobím doteraz. Pracujem ako manažér úspešnej, na ktorej úspechu som sa veľkým podielom zaslúžil. Plánujem sa ale presťahovať na moje milovane Slovensko po dlhých rokoch,“ hovorí víťaz Big Brother.

Záľubu si našiel aj v cestovaní a prezradil nám aj to, či má partnerku. „Cestujem a užívam si svoj šťastný život a ako sa hovorí, som šťastne single,“ povedal nám víťaz BB.