25rokov cover

Pamätáte si na víťaza Mojsejovcov? „Model“ dnes stojí za úspechom hudobníkov!

08. 07 2021 13:16 |
Víťaz Pavol Petrík
Víťaz Pavol Petrík Foto: TV Markíza

Pavol Petrík prešiel od šou obrovskou zmenou.

12 finalistov sa nasťahovalo do vily Mojsejovcov. Ich pobyt bol denne monitorovaný tridsiatimi  kamerami. Tie zachytávali ich vzájomné vzťahy, konflikty, účinkovanie Žolíka v dome. Každý týždeň prezradil Braňo Mojsej jedno z „mojsejovských pravidiel“, podľa ktorého hodnotil spolu s manželkou Norou správanie finalistov.

Víťazom prvej reality šou na Slovensku sa stal Pavol Petrík „Model“, ktorý získal vysnívanú výhru, dva milióny slovenských korún (asi 67-tisíc eur). Mojsejovci mu zmenili život a na šou spomína len v dobrom.

TIP na článok: Nahý Vilo Rozboril v sprche: Moderátor odhodil zábrany pred kamerami

„Je to už 16 rokov od skončenia reality šou. Každý plnil svoju úlohu, štáb bol profesionálny, Mojsejovci hrali svoju rolu najlepšie ako vedeli, a preto boli v tej dobe takí úspešní. My súťažiaci sme sa nechali vtiahnuť do niečoho, o čom sme nemali ani potuchu. Reality šou boli vtedy ešte na Slovensku v plienkach. Sledovanosť dosahovala astronomické čísla,“ spomína Pavol.

Čo mu dala reality šou do života?

„Do reálneho života mi reality šou nedala vôbec nič, skôr ma na nejaký čas uväznila v pocite, že mediálna sláva trvá večne a je to jedna z najdôležitejších súčasti života. Dnes už viem, že to tak nie je,“ prezradil nám víťaz prvej reality šou na Slovensku. 

Vysoká výhra ho skoro stála život. „Na takúto výhru som nebol pripravený, a nechcel som si nechať ani poradiť. V konečnom dôsledku ma to mohlo stáť aj život, keďže pár mesiacov po skončení som si kúpil rýchle auto a nezvládol som riadenie vo vysokej rýchlosti. Skončil som 40 metrov v poli od hlavnej cesty a ledva som minul strom,“ hovorí Pavol.

zdroj: Instagram/paulprojectofficial

zdroj: Instagram/paulprojectofficial

zdroj: Instagram/paulprojectofficial

Z „Modela“ je dnes úspešný podnikateľ

Pavol si neskôr založil rodinu, má dvoch synov a úžasnú manželku. Aj v podnikaní sa mu darí  a vedie vlastnú firmu. „Okrem manažovania firmy sa venujem hudobnej produkcii, v tejto dobe pracujeme intenzívne na albume pre Martina Cisára. Okrem toho dokončujeme skladbu pre Patriciu Vittekovú a Veroniku Nízlovú,“ prezradil pre TV Markíza.

Pripomeňte si prvú reality šou na Slovensku a sledujte kontroverzných Mojsejovcov a ich život na VOYO.